Space Expo Riga

Space Expo Riga

SpaceExpo meklē brīvprātīgos!

No 30. aprīļa līdz 10. maijam Esplanādē viesosies ceļojošā Eiropas kosmosa izstāde "SpaceExpo". Tās veiksmīgai norisei nepiciešami brīvprātīgie, kas iesaistītos organizēšanā un izstādes darbības nodrošināšanā.


Aicina pieteikties Eiropas Kinoakadēmijas Jauniešu žūrijā

Aicina pieteikties Eiropas Kinoakadēmijas Jauniešu žūrijā

Šogad 3. maijā Nacionālais Kino centrs trešo reizi rīko Eiropas Kinoakadēmijas (EKA) Jauniešu filmu dienu, kurā jauniešu žūrija kinoteātrī “K.Suns” noskatīsies trīs lieliskas Eiropas filmas un labākajai no tām piešķirs īpašo Eiropas Kinoakadēmijas Jauniešu balvu. Žūrijā aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 11 līdz 15 gadiem (ieteicams), pretendentiem līdz 24. aprīlim jānosūta pieteikums uz elektronisko adresi jauniesufilmudiena@gmail.com. Pieteikumā pretendentam jānorāda vārds, uzvārds, vecums, telefona numurs, e-pasta adrese un sava mīļākā filma. 


Inovatīvs Jauniešu mājas veltījums Liepājai 389. dzimšanas dienā

Inovatīvs Jauniešu mājas veltījums Liepājai 389. dzimšanas dienā

No 10.aprīļa apskatāma T/N Kurzeme 3.stāvā. 


Jekaterinas Karpovas foto izstāde

Jekaterinas Karpovas foto izstāde "Tramvaja stāsts"

Savās fotogrāfijās Jekaterina attēlo pilsētas ikdienas dzīvi, īpašu uzmanību pievēršot vienkāršām, pierastām lietām un vietām, kurām ikdienas steigā mēs bieži paskrienam garām. Savas kolekcijas autore dēvē par fotopētījumiem – neaptveramās pilsētas dvēseles meklējumiem.


Jauniešu mājā iepazīstinās ar programmu «Jauniešu garantija»

Jauniešu mājā iepazīstinās ar programmu «Jauniešu garantija»

Piektdien, 17.aprīlī no plkst. 15:00 līdz 18:00 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā «Jauniešu māja» norisināsies programmas «Jauniešu garantija» prezentācijas pasākums, lai iepazīstinātu ar darbības programmu jauniešu iesaistīšanā darba tirgū. Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) karjeras konsultanti informēs par kvalifikācijas paaugstināšanas iespējām jauniešiem, kuri nestrādā un nemācās.