Citāda Virtuve tavam CV un Boltik Baik 2015 prezentācijas

Citāda Virtuve tavam CV un Boltik Baik 2015 prezentācijas

Lieliska iespēja Liepājas jauniešiem pieteikties projektos. Otrdien, 28.04 plkst 18:00 Jauniešu Mājā uzzināt par Ērmriteņu darbnīcām ''Boltik Baik 2015'', kuras šogad notiks Liepājā, no 11. līdz 16. maijam un par projektu "Citāda Virtuve tavam CV"


Piesakies spēles veidošanas un mūzikas menedžmenta projekta „Liepājas izaicinājums” darbnīcām

Piesakies spēles veidošanas un mūzikas menedžmenta projekta „Liepājas izaicinājums” darbnīcām

Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienība „Jauniešu māja” no šā gada aprīļa līdz 30. septembrim realizēs projektu „Liepājas izaicinājums”, kura mērķis ir pilnveidot  jauniešu vecumā no 15 līdz 25 gadiem  zināšanas, prasmes, veicināt veselīgu dzīvesveidu, izmantojot neformālās mācīšanās metodes. 


Atskats uz

Atskats uz "Kursas Putnu" un "Darbnīcu" vizīti Jauniešu Mājā

Pateicoties mūsu BJC jauno žurnālistu pulciņa dalībniecēm Ievai un Diānai ir tapis rakstiņš par iedvesmojošo tikšanos ar kafejnīcu "Kursas Putni"un "Darbnīca" jauniešiem!

Kafejnīcu īpašnieki iedvesmo jauniešus, kā sākt savu biznesu


Piesakies

Piesakies "Bridge It"

Jauniešu neformālās izglītības programma „Bridge It!” MEKLĒ DALĪBNIEKUS!

„Bridge It!” ir programma jauniem cilvēkiem no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas. Tās uzdevums ir radīt iespējas jauniešu personīgajai izaugsmei, veicināt ideju apmaiņu un interesi par Baltijas reģionu. Programmas ietvaros 6 mēnešu laikā tās dalībniekiem tiek dota iespēja iepazīties tuvāk ar kādu sociāli nozīmīgu tēmu, apgūt projekta vadības pamatus, ģenerēt idejas un pašiem īstenot sociālus projektus. Un, ne mazāk svarīgi – satikt brīnišķīgus, līdzīgi domājošus cilvēkus no Latvijas un kaimiņvalstīm.


Tiek meklēti brīvprātīgie ekskursijai pa Liepāju

Tiek meklēti brīvprātīgie ekskursijai pa Liepāju

Tiek meklēti pieci atsaucīgi jaunieši, kas būtu gatavi doties līdzi autobusos mazā ekskursijā un pastāstīt, par apkārt redzamo.