Jauniešu mājā iepazīstinās ar programmu «Jauniešu garantija»

Jauniešu mājā iepazīstinās ar programmu «Jauniešu garantija»

Piektdien, 17.aprīlī no plkst. 15:00 līdz 18:00 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā «Jauniešu māja» norisināsies programmas «Jauniešu garantija» prezentācijas pasākums, lai iepazīstinātu ar darbības programmu jauniešu iesaistīšanā darba tirgū. Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) karjeras konsultanti informēs par kvalifikācijas paaugstināšanas iespējām jauniešiem, kuri nestrādā un nemācās.


Quo Tu domā?

Quo Tu domā?

Latvijas Debašu asociācija “Quo Tu Domā?” ielūdz uz Latvijā pirmo skolēnu debašu čempionātu Cēsīs, no piektdienas līdz svētdienai 8.-10.maijam, kur aicinātas ir pieteikties Latvijas skolu debatētāju komandas. Pieteikšanās ir līdz 20.aprīlim. 


Kurzemes reģionālā jaunatnes darba konference

Kurzemes reģionālā jaunatnes darba konference

Jaunieši, pašvaldību (tai skaitā – pašvaldību jauniešu centri), valsts un nevalstiskā sektora pārstāvji – tiekamies Kurzemes reģionālajā jaunatnes darba konferencē, lai iepazītos viens ar otru, dalītos ar savu pieredzi, dzirdētu veiksmes stāstus, veidotu sadarbību un novērtētu jauniešus kā resursu Kurzemes reģiona attīstībai! Pieteikšanās līdz 2015.gada 24.aprīlim.


Jaunrades konkurss vidusskolēniem “Fizikas pavasaris”

Jaunrades konkurss vidusskolēniem “Fizikas pavasaris”

 Imanta Ziedoņa fonds “Viegli”, Jauno Fiziķu skola un profesors Vjačeslavs Kaščejevs aicina 10.-12. klašu skolēnus piedalīties jaunrades konkursā “Fizikas pavasaris”. Darbi jāiesniedz līdz 17.aprīlim, uzdevums atrodams www.fondsviegli.lv


Atvērtās durvis Liepājas Universitātē!

Atvērtās durvis Liepājas Universitātē!

Š.g. 11. aprīlī plkst. 11:00 Liepājas Universitātē (LiepU) notiks Atvērto durvju diena, kurā būs iespējams iepazīties ar universitātes studiju piedāvājumu, satikt dekānes, mācībspēkus un studentus, saņemt atbildes uz dažādiem jautājumiem par studiju saturu un procesu, kā arī piedalīties radošajās darbnīcās, konkursos un vērot eksperimentus. Reģistrēšanās notiks no plkst. 10:30 LiepU pirmā stāva foajē, Lielajā ielā 14.