"Saki dzīvespriekam "Jā"!"

Koncertu programma       No šī gada 1. augusta līdz 30. novembrim tiek realizēts projekts “Saki dzīvespriekam “Jā”!”. Projektu realizē Bērnu un Jauniešu Biedrības “Skrejceļa” aktīvisti un Liepājas “Jauniešu mājas” padome. Jauniešiem ir vēlme apzināt ne tikai iespējas Liepājā un darboties šeit, bet arī veidot iespējas reģionos ap Liepāju.

        Tāpēc, pateicoties jauniešu iniciatīvai, tiks izveidoti pieci koncerti piecos dažādos Liepājas lauku reģionos, kā Vaiņode 26.09. plkst. 17:00, Bunka 03.10. plkst. 15:00, Rucava 07.11. plkst. 17:00, Bārta 14.11. plkst. 17:00 un Cīrava 21.11. plkst. 17:00. Projekta mērķis ir dot iespēju apmeklēt Liepājas lauku reģiona iedzīvotājiem kultūras pasākumu, kura laikā varēs iegūt informāciju par iespējām Liepājā, kā arī iepazīt Liepājas jauniešu muzikālās dotības.

        Koncertā piedalīsies Liepājas jaunieši, tādējādi veidojot sadarbību starp organizācijām un skolām, kā POP/ROCK skolu, Liepājas 2. mūzikas skolu, biedrību “House of hope”, u.c. tādā veidā aktualizējot sociālās iekļaušanās jautājumu, veicinot kopības, atbalsta un vienotības izjūtu.

        Tas ir pirmais šāda veida Eiropas solidaritātes projekts, kuru jaunieši vēlas realizēt un, iespējams, veiksmīgas pieredzes rezultātā nākotnē varētu apzināt un organizēt pasākumus arī citos lauku reģionos.

        Ieeja pasākumos bez maksas.

        Laipni gaidīti koncertos!

 

        Projekts “Saki dzīvespriekam “Jā”!” tika finansēts ar Eiropas Komisijas Eiropas Solidaritātes korpusa, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

 

Informāciju sagatavoja:

Jaunietes Sofija Segliņa

un Laura Tože

 


Gribi būt uz skatuves?

Gribi būt uz skatuves?
Piesakies! Būs jautri! Nenožēlosi!
Mēs, Liepājas jaunieši, organizējam muzikālus koncertus jauniešiem iedzīvotājiem:


Sākam jauno mācību gadu!

Sākam jauno mācību gadu!
Jauns mācību gads ir sācies! 
Pēc stundām/lekcijām nāc uz "Jauniešu māju":
+ satiec cilvēkus un iegūsti jaunus draugus 
+ izpildi mājās darbus un saņem palīdzību, ja nepieciešams 


Sveiciens Zinību dienā!

Sveiciens Zinību dienā!
Sveiciens skolēniem, studentiem, pedagogiem un izglītības darbiniekiem! 
Veiksmīgu un radošu jauno mācību gadu! 


Atvērto durvju dienas

Atvērto durvju dienas "Jauniešu mājā"

3. un 4. septembrī no 14:00- 18:00 jaunieši laipni aicināti uzzināt par iespējām, kuras piedāvā Liepājas "Jauniešu māja"!
Satiec citus jauniešiem, uzzini vairāk par dalību projektos un brīvā laika pavadīšanas iespējām, satiec ģitārspēles un improvizācijas teātra pasniedzējus!
Gaidām ciemos Kungu ielā 24 (ieeja no Bāriņu ielas).