Liepājas Skolēnu domes organizētā balle

Liepājas Skolēnu domes organizētā balle "Retro noskaņas"

Sesdien, 24. janvārī (sākums plkst. 19:00) Olimpiskā centra Tango zalē notiks "Retro noskaņas". Balles mērķis ir popularizēt Liepājas skolēnu domi kā sociāli aktīvu organizāciju, kuras mērķis ir apvienot Liepājas pašvaldības skolēnus.


Iepazīšanās ar programmu AWARD

Iepazīšanās ar programmu AWARD

Šo piektdien, Liepājas "Jauniešu mājā" tiek rīkots iepazīšanās vakars ar Edinburgas hercoga starptautisko jauniešu pašaudzināšanas programmu Award, kuru vadīs programmas nacionālais treneris K.Smiltnieks.


Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektā “Life Choices from Youth to Adulthood”

Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektā “Life Choices from Youth to Adulthood”

Aicinām 4 jauniešus vecumā no 18 līdz 30 gadiem piedalīties Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektā “Life Choices from Youth to Adulthood”.


Atvērta pieteikšanās vasaras programmai ASV

Atvērta pieteikšanās vasaras programmai ASV

Jaunieši, kas šobrīd mācās 11. klasē, aicināti pieteikties bezmaksas vasaras nometnei BAFF Līderības Akadēmija,  kas sniedz iespēju pavadīt vasaru ASV, iegūstot neaizmirstamu pieredzi, atklājot savus talantus un iepazīstot Amerikas kultūru. Līdz 2020. gada 8. martam programmai aicināti pieteikties aktīvi un mērķtiecīgi skolēni, kuriem ir interese par jebkāda veida uzņēmējdarbību un vēlme iegūt jaunas zināšanas ārpus skolas.

 


Pieteikšanās jauniešu apmaiņai

Pieteikšanās jauniešu apmaiņai "The Career of Your Life"

Aicinām 4 jauniešus vecumā no 18 līdz 30 gadiem piedalīties Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektā “The Career of Your Life”.