Projekts

Projekts "Proti un Dari!" jauniešiem

Ja pašlaik nemācies, nestrādā oficiāli atalgotu darbu un esi vecumā no 15 – 29 gadiem (ieskaitot), tad “Proti un Dari!” piedāvājums ir Tev. Balstoties uz to, kādas Tev ir idejas, projekta „Proti un Dari!” ietvaros Tu varēsi:


Ideju pavasaris

Ideju pavasaris

Imanta Ziedoņa muzejs kopā ar apbalvojuma “Laiks Ziedonim” laureātiem zinātnē aicina skolēnus piedalīties konkursā “Ideju pavasaris”, izaicinot jauniešus jaunrades procesam.

Projekta “Ideju pavasaris” mērķis ir aicināt jauniešus radīt idejas, kas modina radošumu caur darbu, paradoksiem, apvienojot, tā šķietami, nesavienojamo.


Jauniešu tramvajs - atbalstīts

Jauniešu tramvajs - atbalstīts

Projekta vispārējais mērķis caur neformālās izglītības metodēm attīstīt jauniešu radošās, sociālās un komunikācijas prasmes, lai uzlabotu jauniešu attieksmi pašiem pret sevi un sabiedrības vispārpieņemto uzskatu par jauniešiem kopumā.


Latvija, parādi mums savus stāstus - atbalstīts

Latvija, parādi mums savus stāstus - atbalstīts

Projekta vispārējais mērķis ir veicināt jauniešu piederības apziņu (savai kopienai, pilsētai, novadam) caur neformālās izglītības aktivitātēm, dokumentējot četrus stāstus par novadu video fortmātā.


Skaņu un kadru ritms - atbalstīts

Skaņu un kadru ritms - atbalstīts

Projekta mērķis ir nodrošināt jauniešiem iespēju piedalīties bezmaksas radošajās darbnīcās vasaras brīvlaikā, lai sekmētu mūsdienu tendencēm atbilstošas prasmes darbā ar digitālām ierīcēm video un mūzikas jomā.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17