Dānijas piedzīvojums

Dānijas piedzīvojums

   Guldborgsund Ungdomsskole organizētais jauniešu apmaiņas projekts "Connected-3" norisinājās augusta pirmajā nedēļā Dānijā, pilsētā Nørre Alslev. Projekts tika izstrādāts sadarbībā ar partneriem: Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs (LV); Klaipēdas Vaiku brīvdabas centrs (LT) un Helsinku pionieri / SDPL Helsingin un Uudenmaan piirijarjestro ry (FI). Radošo darbnīcu virzieni bija trīs: mūzikas producēšana un dziesmas tekstu rakstīšana; R&B dejas; mūsdienu uzveduma drāma. Prasīgi radošo darbnīcu vadītāji pret dalībniekiem, patiešām sasniedza iecerētos rezultātus, gūstot darba augļu garšu ikkatrā nometnes dalībniekā.


"Cultures on the road 2017"

   "Cultures on the road 2017” ir jauniešu apmaiņa, kuru veicina Cinisello Balsamo pašvaldība sadarbībā ar Drums of Peace tīklu. “Cultures on the road 2017” ilgs no 27. novembra līdz 4. decembrim, kas tik rīkots Chiavenna hotelī “Al Deserto”. (http://www.ostellochiavenna.it/)


Iespēja: jauniešu apmaiņa Ungārijā!

Iespēja: jauniešu apmaiņa Ungārijā!

Iespēja pieteikties jauniešu apmaiņai "Seed to plate-Best Food" Ungārijā, Etyek ciemā netālu no Budapeštas, no 18. līdz 27. septembrim. 


Footprints

Footprints

No 2017. gada 17. jūnijam līdz 2018. gada 17. decembrim – tiek meklēti četri brīvprātīgie no Austrijas, Itālijas, Latvijas un Rumānijas

 

Motivācija:

Galvenā doma ir iepazīstināt jauno paaudzi ar citu tautu kultūru. Radīt mūsdienīgu skatījumu, ka pastāv arī citas kopienas ārpus viņu valsītim.

 

Lai to īstenotu, izvairoties no kultūras tradīciju un sociālo atšķirību veidotām nesaprašanām, tiks veicināts kontakts starp cilvēkiem no dažādam valsītim, kas dalīsies ar savu valodu un tradīcijām, veidojot vidi, kur cits citu saprot.

 


Sicīlija un jaunieši.

Sicīlija un jaunieši.

5 jauni liepājnieki devušies piedzīvojumā uz Sicīliju. Jauniešu apmaiņā "Discover cultures through media" piedalās arī jaunieši no Itālijas, Maķedonijas, Igaunijas un Francijas. Projekta laikā dalībnieki mēģina noskaidrot, cik uzticami ir mediji, kā veicināt savu kritisko domāšanu, kā arī iepazīst dažādās projektā pārstāvētās kultūras.

Projekts "Discover cultures through media" īstenots "Erasmus+:Jaunatne darbībā" ietvaros un finansējumu saņem no Eiropas Savienības."

 


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17