JAUNIEŠU MĀJĀ TAPS VĒL NEBIJUŠAS PASTA APLOKSNES

JAUNIEŠU MĀJĀ TAPS VĒL NEBIJUŠAS PASTA APLOKSNES

   9.februārī no plkst. 16.00 līdz plkst. 18.00 Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, brīvprātīgā Emma no Vācijas aicina visus uz pārstrādes darbnīcu, kurā no vecajiem kalendāriem tiks veidotas skaistas pasta aploksnes. Interesenti aicināti ņemt līdzi jaukus iepriekšējo gadu kalendārus, kā arī derēs veci plakāti un mapes.


Iespēja no aprīļa līdz oktobrim veikt brīvprātīgo darbu Portugālē

Iespēja no aprīļa līdz oktobrim veikt brīvprātīgo darbu Portugālē

  Organizācija “GAIAC” Portugālē sadarbībā ar Liepājas Jauniešu māju Erasmus+ Eiropas Brīvprātīgā darba projekta “Footprints” ietvaros aicina pieteikties brīvprātīgo nākamajai kārtai – no š.g. aprīļa līdz oktobrim veikt brīvprātīgo darbu Portugālē. Pašlaik no 2017.gada oktobra līdz 2018. gada aprīlim projekta “Footprints” 1.kārtā brīvprātīgo darbu veic liepājniece Zane Goldmane.


Sveicieni no Agneses projektā

Sveicieni no Agneses projektā "Capture Youth Reality"Armēnijā

   Sveiki! Esmu Agnese un jau 11 mēnešus dzīvojos Armēnijas galvaspilsētā Erevānā, strādājot kā brīvprātīgā organizācijā HUJ- Voluntary Seicve of Armenia. Organizācija nodarbojas ar brīvprātīgo nosūtīšanu un projektu koordinēšanu, tāpēc lielāko projekta laiku pavadīju strādājot biroja darbos un vasarā izmantoju iespēju piedalīties 2 nedēļu wockcamp projektā.  


Jauniešu mājas brīvprātīgā Emma aicina uz

Jauniešu mājas brīvprātīgā Emma aicina uz "Pancake Night"!

  Piektdien, 10.novembrī plkst.18.00 projekta "Create vs. Consume" ietvaros brīvprātīgā Emma no Vācijas aicina uz Pankūku vakaru ("Pancake Night") Liepājas Jauniešu mājā, lai kopīgi izpaustos pankūku cepšanā.

  Par Pankūku vakara ideju brīvprātīgā Emma stāsta: "Reiz sen senos laikos, drīzāk pagājušajā mēnesī, kādā vakarā, Jauniešu mājā ar vienu no saviem latviešu draugiem apspriedām man tuvu tēmu – vāciešu ēdieni.


"Erasmus+" stāsti

  20.oktobrī 16:00 pie mums viesosies jaunieši no apmaiņām, kas devās Siciliju un Dāniju, ka arī kuri bija īstermiņa brīvpratīgā darba projektā Īrījā un Horvātijā. Jaunieši stāstīs par savu pieredzi projektos, radīs ko ir iemacījušies tajā laikā kamēr atradās ārzemēs.

   Projekts "Create vs. Consume" īstenots "Erasmus+: Jaunatne darbībā” ietvaros un finansējumu saņem no Eiropas Savienības.

  20. октября 16:00 у нас в гостях будет молодёжь, которая учавствовала в обмене опытом, из таких стран как Сицилия и Дания, а так же из добровольных проектов из Ирландии и Хорватии. Молодёжь расскажет и покажет о своём опыте  в  зарубежном проекте.

  Мероприятие проходит при поддержке "Erasmus+" stāsti.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14