Apmācības “Facilitation academy- practice”

Apmācības “Facilitation academy- practice”

No šī gada 20.maija līdz 24. maijam Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienības “Jauniešu māja” projektu vadītājs un “Jauniešu mājas” jauniešu padomes akīvists Edgars Sudmalis, apmeklēja starptautiskās programmas Erasmus+ apmācības “Facilitation academy- practice”. Apmācības notika Norvēģijas pilsētā Tonsbergā un tās organizēja Lietuvas organizācija “Politikos tyrimų ir analizės institutas”. Apmācībās piedalījās arī Rīgas skolēnu domes valdes locekle Anita Ramka un 20 citi jaunatnes jomas eksperti no Norvēģijas, Lietuvas, Polijas un Bulgārijas.


Dalība projektā

Dalība projektā "Play it out"

No šī gada 10. līdz 16. maijam Kristīne Jonova un Andra Strautiņa piedalījās apmācībās Čehijā Erasmus+ projektā "Play it out".

Par projektu un savu pieredzi stāsta Kristīne:

“Pateicoties veiksmīgai likumsakarībai pērn rudenī un šopavasar kopā ar kolēģi devāmies uz Čehijas organizāciju Trendum, kura rīkoja divus apmācību raundus ”Play it out”. Organizācijas ikdiena saistīta ar spēļu vakaru, turnīru un festivālu organizēšanu, kuros piedalās dažādi cilvēki un liela daļa no tiem ir jaunieši. Varu teikt, ka Trendum cilvēki ir reāli spēlēšanās lietpratēji un pielieto spēles konceptu organizētajās apmācībās. Spēles ir balstītas uz neformālās izglītības pamatelementiem – mācīties mācīties, mācīties būt, mācīties būt kopā, mācīties darot. Un to piedzīvojām par visiem simts procentiem.


Liepājas pašvaldības dalība stratēģiskās partnerības projektā

Liepājas pašvaldības dalība stratēģiskās partnerības projektā

Liepājas pilsētas pašvaldība 2018. gadā iesaistījās Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) īstenotā stratēģiskās partnerības projektā. Tā ietvaros Liepājas pašvaldība, kurā ir vairāk nekā 9000 jauniešu, uzlaboja starpinstitucionālo sadarbību un arī pašus jauniešus iesaistīja lēmuma pieņemšanas procesos, kas turpmāk nodrošinās veiksmīgāku darbu ar jauniešiem visā pilsētā, informē JSPA komunikācijas daļas vecākā referente Kintija Bulava.


Annijas stāsts par brīvprātīgā darba projektu “Footprints” Portugālē

Annijas stāsts par brīvprātīgā darba projektu “Footprints” Portugālē

   Savu brīvprātīgā darba projektu veicu Portugālē, valstī, kura manā dzīvē ir bijusi ļoti īpaša, pirms dažiem gadiem Erasmus studiju ietvaros jau nodzīvojos tur 10 mēnešus, un, tiekot apstiprinātai šim projektam, sapratu, ka pienācis laiks uz brīdi tur atgriezties (un mazliet arī aizmirsties) vēl uz pusgadu.


Apmaiņas projektā “Your Health, Your Wealth” jaunieši mācās darot

Apmaiņas projektā “Your Health, Your Wealth” jaunieši mācās darot

   No 24. līdz 30.jūlijam Liepājā, viesu mājā “Ērgļi” pulcējās ap 30 jauniešu no Horvātijas, Kipras, Rumānijas, Apvienotās Karalistes un Latvijas, lai īstenotu Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektu “Your Health, Your Wealth”, ko organizēja jauniete Monta Norkuse sadarbībā ar Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienību “Jauniešu māja”.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17