Projekta

Projekta "When the Environment Creates" pieredzes stāsts
Saņemot ziņu, ka esmu pieņemts dalībai projektā "When the Environment Creates", es no sākuma neticēju, tikai pēc dažām minūtēm atjēdzos, ka tā ir īstenība, ka es nedēļu varēšu pavadīt Grieķijā.


Projekta “Life choices from youth to adulthood” pieredzes stāsts

Projekta “Life choices from youth to adulthood” pieredzes stāsts

Šī gada pēdējās februāra dienas pavadīju jauniešu apmaiņas projektā Bristolā, Lielbritānijā.   9 dienas, 10 valstis, 50 cilvēki un viens Erasmus+ jauniešu apmaiņas projekts “Life choices from youth to adulthood”.


“Izaugsmes treniņi” - pieredzes stāsts

“Izaugsmes treniņi” - pieredzes stāsts

No 25/09/19 - 20/02/20 Liepājas "Jauniešu māja" notika projekts “Izaugsmes treniņi” sadarbība ar Centrs MARTA un OAK Foundations. Ar savu pieredzi dalās viena no nodarbību dalībniecēm - Ērika Lepeho


Projekta

Projekta "The Career of your life" pieredzes stāsts

Paldies Liepājas “Jauniešu mājai” par iespēju doties fantastiskā apmaiņas braucienā uz Kipru, projektā "The Career of your life".

Šis bija mans pirmais projekts, tāpēc centos uztvert un mācīties visu, ko mums spēja sniegt organizatori. Mūsu, latviešu, komandai jau bija izveidojies kontakts un bijām paspējuši saliedēties, kas visu šo piedzīvojumu padarīja vēl interesantāku.

 


Projekts

Projekts "Kafija ar politiķiem Liepājā"

Šī gada 30. septembrī, 30. oktobrī un 21. novembrī, Liepājas pilsētā norisinājās jauniešu un lēmumu pieņēmēju diskusija, uz kuru bija aicināts jebkurš Liepājas jaunietis 13- 25 gadu vecumā. 


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17