JG 2017

"Liepāja - jauniešu galvaspilsēta 2017" atklāta!

Pagājušajā ceturtdienā atklājām Liepāja - Jauniešu galvaspilsēta 2017 pasākumu! Paldies visiem, kas strādāja dienām un naktīm, lai kopā radītu šos svētkus. Liepājā ir lieliski jaunieši. Jaunieši, kas uzdrīkstās sapņot. Jaunieši, kas mācās. Jaunieši, kas rada! Paldies visiem mūsu draugiem un jauniešu atbalstītājiem - Liepājas Papīrs, Liepājas Teātris, Dzintara Boulings, Blue Shock Race, Dragonfli, kafejnīca "Darbnīca" un "Stadions"!

Paldies par kopīgu svētku radīšanu: Sense Media, Liepājas ceļojošais cirkam "Beztemata", hip-hop apvienībai "3PK", ielu vingrotājiem "Workout Generation", deju studijai "Red Lions", mūziķiem no "Trancendentālē" un "Carnival Youth", Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolai, Madaram Markus-Narvilam par paplašinātās realitātes izstādi "Portugāle", Liepājas Universitātes Jauno mediju studiju programmai, jauniešu organizācijām "Go Beyond Liepāja" un "Radi Vidi Pats", Izglītības un zinātnes ministrijai, Latvijas Jaunatnes Padomei, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam. 

Īpaši milzīgs paldies mūsu draugiem - pasākuma rīkotājiem: Liepājas jauniešiem, Liepājas pilsētas pašvaldībai, Liepājas Bērnu un jaunatnes centram. 

 

Visus foto no pasākuma iespējams apskatīt: https://failiem.lv/u/q7c9fxmm, https://failiem.lv/u/enrccc5s

Foto no fotostūrīša pieejami šeit: https://failiem.lv/u/gka22mjj?p=2

Pasākuma video: http://www.jauniesumaja.lv/videos/