Jauniešu ETNOdienas Liepājā

Jauniešu ETNOdienas Liepājā

  Laikā no 2017.gada 15. līdz 17.septembrim Liepājā notika “Jauniešu Etnodienas”. Astoto gadu kopā pulcējās etniskajā kultūrā ieinteresēti jaunieši no visas Latvijas. Dalībniekiem bija iespēja piedalīties radošās nodarbībās, tikties kopīgā muzicēšanā un danču vakaros, savukārt 17.septembrī plkst.12.00 Jauniešu mājas un Folkloras centra “Namīns” kopīgajā pagalmā visiem interesentiem notika Etnodienu noslēguma koncerts. “Jauniešu Etnodienas” ir Latvijas valsts simtgades programmas notikums, ko rīko Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs sadarbībā ar Latvijas Nacionālo kultūras centru.


Jauniešu festivāls 2017

Jauniešu festivāls 2017

Augustā Liepāja verēja lepoties ar vairākiem lieliskiem pasākumiem. Jauniešiem saistošākais un svarīgākais notikums bija Starptautiskā Jaunantes dienas svinības 12. augustā, kuras ietvaros norisinājās Jauniešu festivāls un Ghetto ielu futbola čempionāts.

 

Jau sākot ar 14:00 “Lielā Dzintara” koncertzāles stāvlaukumā Liepājas un citu pilsētu jauniešu pulcējās, lai spēlētu futbolu, piedalītos darbnīcās un citās aktivitātēs.

 


Ждем тебя на фестивале

Ждем тебя на фестивале

ХЕЙ ХЕЙ

РАДЫ СООБЩИТЬ,   ЧТО 12 АВГУСТА В НАШЕМ ПРЕКРАСНОМ ГОРОДЕ, СОСТОИТСЯ ГРАНДИОЗНЫЙ ФЕСТИВАЛЬ  МОЛОДЕЖИ 2017, КОТОРЫЙ ВЫ ВСЕ ЖДАЛИ И МЫ ДЛЯ ВАС ПРИГОТОВИЛИ МНОГО ИНТЕРЕСНОГО. 

ВСТРЕЧАЕМСЯ 12 АВГУСТА  14.00  НА СТОЯНКЕ ОКЛО ЛИЛАЙС   ДЗИНТАРС

НА ПРОТЯЖЕНИИ ВСЕГО ДНЯ :

 -ДЛЯ ВАС БУДУТ РАЗЛИЧНЫЕ  КОНКУРСЫ, МАСТЕРСКИЕ. МОЛОДЕЖНЫЕ ОРГАНИЗАЦИИ

-ШОУ –ЕРМВЕЛОСИПЕДЫ , УЛИЧНЫЕ СПОРТСМЕНЫ, ХИП-ХОП ТАНЦЫ И БМХ

- БЕСПЛАТНЫЙ ВХОД В  ЛАЗЕР ТАГ

- Выставка расширенной реальности “Мой портрет города”;

- ПЕННАЯ ВЕЧЕРИНКА, РОСПИСЬ ХНОЙ

-РИСУНКИ ГРАФФИТИ

ТАК ЖЕ ВАС ЖДЕТ ТУРНИР ПО ГЕТТО ФУТБОЛУ

А В ЗАВЕРШЕНИЕ  БУДЕТ КОНЦЕРТ С МОЛОДЫМИ ГРУППАМИ,  “Skutelis un Tvērumi”/(Hip-Hop) , “All Day Long”/(Ska punk).


Atskats uz Strukturētā dialoga VI cikla atklāšanas konferenci

Atskats uz Strukturētā dialoga VI cikla atklāšanas konferenci

25. jūlijā Latvijas Jauniešu galvaspilsētā 2017 – Liepājā – notika Strukturētā dialoga VI cikla atklāšanas konference, kuru rīkoja Latvijas Jaunatnes padome sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju un Liepājas pilsētas domi. Konferencē, vienojot vairāk kā 60 dalībniekus, iepazīstināja ar Strukturētā dialoga norisēm Latvijā un Eiropā, kā arī veicināja diskusijas par Strukturētā dialoga VI cikla tēmu – "Jaunieši Eiropā: kas tālāk?".


Jauniešu festivāls 2017

Jauniešu festivāls 2017

Jauniešu festivāls 2017 tuvojas! Ieplāno 12. augustu Liepājā!

Sākot no 14:00 laižam gaisā spēles, izaicinājumus, aktivitātes, uzdevumus! + Ghetto Football 
15:30 Plāns B Lazer Tag, Graffiti
19:00 Festivāla atklāšana, Jauniešu galvaspilsētas 2018 apbalvošana, Holi krāsas, Rave Team, Workout Generation, Wild Weels un Red Lion deju grupas apvienotais megašovs, putu ballīte, konkursi, balvas un koncerti! Seko līdzi informācijai - meklē pasākumu FB: Jauniešu Festivāls 2017


1 2 3 4 5